Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie

Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie

Goście na stronie

Odwiedza nas 1 gość

Licznik odwiedzin

3545525 Odwiedzających
Aktualności
"Modernizacja Roku 2011" Głosuj na Skorzęcin Drukuj Poleć znajomemu
21.06.2012.

Szanowni Państwo!

W 2012 r. Gmina Witkowo przystąpiła do Ogólnopolskiego Konkursu „Modernizacja Roku 2011” W ramach XVI Edycji Konkursu zgłoszono zakończoną w 2011 r. inwestycję związaną z rewitalizacją Ośrodka Wypoczynkowego w Skorzęcinie, zrealizowaną w ramach Projektu pt. „Zwiększenie atrakcyjności turystycznej Gminy Witkowo, poprzez rewitalizację Ośrodka Wypoczynkowego w Skorzęcinie - II etap.” Zadanie było współfinansowane przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach: Priorytetu VI „Turystyka i środowisko kulturowe” Działania 6.1 „Turystyka”, Schematu I „Infrastruktura turystyczna” Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

Zgłoszony obiekt uzyskał prawo udziału w Finale Konkursu w kategorii „Sport i rekreacja.” W tegorocznej edycji organizatorzy ustanowili specjalną nagrodę dla najlepszej modernizacji wykonanej w 2011 r., wybranej w powszechnym głosowaniu.

W związku z tym gorąco zachęcam mieszkańców i miłośników Gminy Witkowo do wzięcia udziału w Plebiscycie i oddania swojego głosu na zgłoszoną przez Gminę Witkowo inwestycję w zakładce „Oddaj swój głos na najlepsze modernizacje” w kategorii „Sport i rekreacja” na stronie www.modernizacjaroku.pl/plebiscyt.

Wśród głosujących organizatorzy Konkursu rozlosują zaproszenia na uroczystą galę na Zamku Królewskim w Warszawie połączoną z rozdaniem nagród w Konkursie „Modernizacja Roku 2011.” Liczy się każdy oddany głos.

 

Zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Witkowo
Marian Gadziński

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »