Aktualności
WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA WYPEŁNIANIA WNIOSKÓW ENERGA OPERATOR - DOTYCZY OW SKORZĘCIN Drukuj Poleć znajomemu
30.01.2019.

W związku z błędnie wypełnianymi przez Państwa wnioskami o określenie warunków przyłączenia do sieci elektroenergetycznej o napięciu 230/400 V odbiorczych urządzeń, instalacji lub sieci, informujemy, że powyższy wniosek musi być wypełniony w całości, tzn. wszystkie wymagane pola i rubryki muszą zawierać odpowiedzi.

W związku z błędnie wypełnianymi przez Państwa wnioskami o określenie warunków przyłączenia do sieci elektroenergetycznej o napięciu 230/400 V odbiorczych urządzeń, instalacji lub sieci, informujemy, że powyższy wniosek musi być wypełniony w całości, tzn. wszystkie wymagane pola i rubryki muszą zawierać odpowiedzi. Szczególnie dotyczy to wypełniania pkt. 3 - „Napięcie, moc, energia”, który jest niezbędny do wydania warunków Wnioskodawcy na rodzaj przyłącza (kablowe), i instalacji (to Państwa wybór: trójfazowa - umożliwia podłączenie „siły”). Moc przyłączeniowa to również Państwa decyzja, zależna od ilości posiadanych urządzeń (ich mocy), stanowi indywidualny jej wybór.

Nie wypełnienie którejkolwiek z rubryk uniemożliwia wydanie przez Energa Operator warunków o które Państwo występują (niekompletnych wniosków się nie rozpatruje i tych które nie maja stosownych załączników – umowa, mapka sytuacyjna ...)

W załączeniu wniosek do pobrania - TUTAJ

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »