Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie

Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie

Goście na stronie

Odwiedza nas 4 gości

Licznik odwiedzin

3392804 Odwiedzających
Otwarte Mistrzostwa Polski Jachtów Żaglowych RC Drukuj Poleć znajomemu
02.09.2008.
Image Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, Urząd Gminy i Miasta w Witkowie, Gminny Klub Modelarski „Sokół” Witkowo, Biuro Wielkopolskiego Zarządu LOK w Poznaniu zapraszają 13-14 września 2008 r. na Otwarte Mistrzostwa Polski Jachtów Żaglowych RC w Ośrodku Wypoczynkowym w Skorzęcinie.
Czytaj całość
 
Turniej Rugby Drukuj Poleć znajomemu
22.08.2008.
Klub Sportowy Tytan Gniezno wraz z OKSiR w Witkowie zaprasza na pierwszy turniej rugby na plaży w Powiecie Gnieźnieńskim - Beach-Rugby Skorzęcin 2008. W turnieju między innymi weźmie udział Posnania Poznań, Tytan Gniezno i Sparta Jarocin. Wszystkich sympatyków rugby oraz ciekawej zabawy serdecznie zapraszamy. Start 24 sierpnia o godzinie 11:00 na plaży w Skorzęcinie.
 
Podzielili się krwią Drukuj Poleć znajomemu
20.08.2008.

„Krew darem życia” - pod takim hasłem Zarząd Rejonowy PCK wraz z Klubem Honorowych Dawców Krwi w Gnieźnie w sobotę, 9 sierpnia zorganizował akcję poboru krwi w Ośrodku Wypoczynkowym w Skorzęcinie, gdzie został podstawiony autokar z Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu.  Puchar dla dawcy, który w tym dniu oddał krew, i w sumie miał najwięcej oddanych litrów krwi w swoim życiu ufundował Włodzimierz Pilarczyk, prezes Zarządu Rejonowego PCK w Gnieźnie. Sponsorem akcji była także firma Cerffur, która ufundowała słodki upominek. Organizatorzy akcji zaznaczają, że lato jest czasem, kiedy krew jest szczególnie potrzebna m.in. ze względu na dużo wypadków. W takich przypadkach życie często ratuje krew, którą trzeba przetoczyć poszkodowanym. Oddanie krwi jest także okazją do jej przebadania, a wyniki można odebrać w Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu ul. Marcelińska. Akces do wzięcia udziału w akcji zadeklarowało 50 osób, z tego tylko 34 osoby zostały zakwalifikowane do oddania krwi. Razem oddano 15.300 ml. krwi. Puchar Zenonowi Wasiakowi wręczył Stanisław Król, wiceprezes Zarządu rejonowego PCK. - Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji. Szczególne podziękowania należą się także Marianowi Gadzińskiemu, zastępcy burmistrza gminy i miasta Witkowo za osobiste wsparcie i udostępnienie terenu, firmie Cerffur za dodatkową słodką niespodziankę oraz kierownictwu Ośrodka Wypoczynkowego w Skorzęcinie - podkreślił S. Król. „Krew darem życia” - pod takim hasłem Zarząd Rejonowy PCK wraz z Klubem Honorowych Dawców Krwi w Gnieźnie w sobotę, 9 sierpnia zorganizował akcję poboru krwi w Ośrodku Wypoczynkowym w Skorzęcinie, gdzie został podstawiony autokar z Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu. Puchar dla dawcy, który w tym dniu oddał krew, i w sumie miał najwięcej oddanych litrów krwi w swoim życiu ufundował Włodzimierz Pilarczyk, prezes Zarządu Rejonowego PCK w Gnieźnie. Sponsorem akcji była także firma Cerffur, która ufundowała słodki upominek.

Czytaj całość
 
VIII Mistrzostwa Wielkopolski w Plażowej Piłce Nożnej Drukuj Poleć znajomemu
04.08.2008.
16 i 17 sierpnia w Ośrodku Wypoczynkowym w Skorzęcinie odbędą się Mistrzostwa Wielkopolski w Beach Soccer. Patronat honorowy nad tą imprezą objął prezydent miasta Gniezna Jacek Kowalski. Tegoroczna odsłona imprezy przynosi wiele zmian w samym systemie rozgrywek (max. 16 zespołów), jaki i rozmiarach boiska (27mx 36m) oraz bramek (2,20x 5,00m).
Czytaj całość
 
Puchar Polski Strong Man Drukuj Poleć znajomemu
02.07.2008.
 Ireneusz Kuraś, Artur Zieleniecki, Gabriel Kowalski, Grzegorz Peksa, Artur Patyk, Tyberiusz Kowalczyk, Aneta Florczyk - wielokrotna Mistrzyni Świata i Europy w zawodach "Strong Women", do tej pory niepokonana najsilniejsza kobieta świata (ostatnio brała udział w telewizyjnym show - "Gwiazdy tańczą na lodzie"), uczestniczyli w sobotę 21 czerwca w zawodach Pucharu Polski Strong Man w Ośrodku Wypoczynkowym w Skorzęcinie. Rywalizacja siłaczy była jednocześnie otwarciem sezonu letniego.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 141 - 145 z 145