Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie

Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie

Goście na stronie

Odwiedza nas 4 gości

Licznik odwiedzin

3392842 Odwiedzających
IV Turniej Plażowej Piłki Siatkowej Drukuj Poleć znajomemu
01.08.2011.

Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji  w Witkowie zaprasza do udziału w IV Turnieju Plażowej Piłki Siatkowej. Turniej rozegrany zostanie w niedzielę 7 sierpnia  od godziny  10.00 w Ośrodku Wypoczynkowym w Skorzęcinie. Zapisy oraz bliższe informacje pod nr 61 477 02 77. Regulamin www.oksir.witkowo.pl

Czytaj całość
 
Mateusz Zobel z pucharem Burmistrza Gminy i Miasta Witkowa Drukuj Poleć znajomemu
24.07.2011.

SDC15537sPorywisty wiatr i przelotny deszcz nie przestraszył zawodników biorących udział w II Turnieju Tenisa Ziemnego rozegranego na kortach przy Alei Słonecznej w Skorzęcinie. Po blisko czterech godzinach eliminacyjnych zmagań  w finałowej grze spotkali się Mateusz Zobel i Zdzisław Kujawa. Zacięty pojedynek wygrał Mateusz Zobel zdobywając puchar  Krzysztofa Szkudlarka Burmistrza Gminy i Miasta Witkowa.

Czytaj całość
 
Rezultaty LetniegoIndywidualnego Turnieju Strzeleckiego Drukuj Poleć znajomemu
21.07.2011.

ImageRezultaty Letniego  Indywidualnego Turnieju Strzeleckiego z wiatrówki, który odbył się w Skorzęcinie w dniach 16-17.07.2011r. O Puchar Dyrektora OKSiR w Witkowie. W turnieju  udział  wzieło  48 uczestników z Turka, Helu, Ostrowa Wielkopolskiego, Tarnowa, Łodzi, Poznania, Rawicza, Witkowa, Gniezna, Wrześni i Gizałek.  Prowadzona była  klasyfikacja Indywidualna Kobiet i Mężczyzn.

Czytaj całość
 
III Turniej Plażowej Piłki Siatkowej zakończony Drukuj Poleć znajomemu
19.07.2011.

ImageOśrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie zorganizował w sobotę 9 lipca III Turniej Plażowej Piłki Siatkowej. 12 para męskich oraz pięć żeńskich przez blisko 5 godzin walczyło na piaszczystej plaży o zwycięstwo. W kategorii pań najlepszą para okazały się Agnieszka Adamek i Kamila Płaczek. Drugie miejsce zajęła para Sylwia Wapińska i Karolina Maciejewska a trzecie miejsce wywalczyły Sandra Banach oraz Nela Szczepaniak.

Czytaj całość
 
II Indywidualny Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Witkowa Drukuj Poleć znajomemu
15.07.2011.

ImageOśrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie zaprasza do udziału w II Indywidualnym Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Witkowa. Turniej rozegrany zostanie w sobotę 23 lipca 2011 roku w Ośrodku Wypoczynkowym w Skorzęcinie na kortach przy Alei Słonecznej. Początek godzina 10.00.

Czytaj całość
 
Letni Indywidualny Turniej Strzelecki z wiatrówki Drukuj Poleć znajomemu
15.07.2011.
ImageOśrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie, Organizacja Imprez Sportowo Strzeleckich w Gnieźnie zapraszają na Letni Indywidualny Turniej Strzelecki z wiatrówki o puchar DYREKTORA OŚRODKA KULTURY SPORTU I REKREACJI w Witkowie "Skorzęcin Lato 2011". Turniej odbędzie się w Skorzęcinie w dniach 16-17.07.2011r. od godz. 12,00 - 19,00 Aleja Handlowa. Nagrody Puchary. Bliższe informacje pod nr tel. 693 023 465
 
Rozwiń swój talent- wakacyjne warsztaty zakończone Drukuj Poleć znajomemu
10.07.2011.
rozwin-swoj-talent_0710_12sW sobotę 9 lipca koncertem galowym w Ośrodku Wypoczynkowym w Skorzęcinie zakończyły się warsztaty wokalne zorganizowane przez Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie. Uczestniczki warsztatów Emilia Kozielska, Sonia Kuchowicz, Klaudia Kaczyńska, Agata Gocał, Julita Tyczka, Justyna Zawieja oraz Klaudia Zawieja oprócz typowych , warsztatowych zajęć  zaprezentowały w dniach od 7 do 9 lipca swoje umiejętności wokalne łącznie dla kilku tysięcy odbiorców.
Czytaj całość
 
Rozwiń swój talent Drukuj Poleć znajomemu
09.07.2011.
rozwin-swoj-talent_07_07sOd 6 lipca w Skorzęcinie odbywają się wakacyjne warsztaty wokalne pn. "Rozwiń swój talent". W trakcie warsztatów uczestniczki kształcą swój wokalny warsztat jak również prezentują umiejętności na letnie scenie plenerowej.  Koncerty z zespołem "De facto" oraz krakowskim kompozytowe, aranżerem i wykonawcą Janem Wojdakiem zapewne przyczynią się do jeszcze bardziej wytężonej pracy jak również pozwoliły  na zdobycie doświadczenia estradowego, które będzie zapewne procentowało w przyszłości.
Czytaj całość
 
"Rozwiń swój talent" - wakacyjne warsztaty wokalne rozpoczęte Drukuj Poleć znajomemu
07.07.2011.
rozwijaj-swoj-talent_02sW letniej  scenerii Ośrodka Wypoczynkowego  w Skorzęcinie młodzi adepci sztuki wokalnej kształcą swoje piosenkarskie umiejętności poprzez realizację ćwiczeń z zakresu emisji głosu, kształcenia słuchu muzycznego, wiadomości z zasad muzyki jak również sposobu zachowania się na estradzie. Finałowym akcentem warsztatów będzie zaplanowany na 9 lipca  wspólny galowy koncert z Janem Wojdatem, krakowskim kompozytorem, aranżerem i wykonawcą.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 81 - 90 z 145