Mistrzostwa Wielkopolski w Plażowej Piłce Nożnej Drukuj Poleć znajomemu
05.08.2009.
ImageW minioną sobotę i niedzielę 1 i 2 sierpnia na plaży w Ośrodku Wypoczynkowym w Skorzęcinie rozegrane zostały Mistrzostwa Wielkopolski w Plażowej Piłce Nożnej o Puchar Marszałka Województwa. W mistrzostwach udział wzięło 20 drużyn z Wielkopolski rywalizując w grupach o wyłonienie finalistów niedzielnych zmagań. Przy temperaturze 32 stopni niedzielne spotkania finałowe wygrał zespól EL – PIETZ z Poznania, który otrzymał Puchar Marszałka oraz liczne nagrody rzeczowe.
Czytaj całość
 
I Rekreacyjny Turniej Plażowej Piłki Siatkowej Drukuj Poleć znajomemu
05.08.2009.
Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie organizuje w sobotę 8 sierpnia od godziny 11.00 I Rekreacyjny Turniej Plażowej Piłki Siatkowej. Turniej rozegrany zostanie na plaży głównej w zachodniej jej części. Dwuosobowe zespoły mogą zgłaszać chęć udziału w dniu zawodów od godziny 10.30. Organizator nie przewiduje podziału na żadne grupy wiekowe. Natomiast podział nastąpi w przypadku zgłoszeń w kategorii kobiet i mężczyzn.
 
Turniej strzelecki z karabinka pneumatycznego Drukuj Poleć znajomemu
27.07.2009.
W Ośrodku Wypoczynkowym w Skorzęcinie odbył się turniej strzelecki z karabinka pneumatycznego. 20 uczestników z Kalisza, Gniezna, Poznania, Sieradza, Michałowa, Kępna, Trzemeszna, Łodzi, Ząbkowic Śląskich brało udział w konkurencjach indywidualnych i drużynowych. Indywidualnie najlepszym okazał się Zyk Hubert z Gniezna przed Janem Golińskim  z Michałowa a trzecie miejsce zdobył Adam Kuźma z Kalisza. Drużynowo najlepsi okazali się zawodnicy z Mikołowa przed drużynami z Sieradza, Kalisza i Trzemeszna. Najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary.
 
Akcja oddawania krwi Drukuj Poleć znajomemu
17.07.2009.
ImageW sobotę 11 lipca w Ośrodku Wypoczynkowym w Skorzęcinie Polski Czerwony Krzyż oddział w Gnieźnie oraz Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie byli organizatorami akcji oddawania krwi.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 31 32 33 34 35 36 37 38 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 137 - 140 z 150