Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie

Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie

Goście na stronie

Odwiedza nas 1 gość

Licznik odwiedzin

3628534 Odwiedzających
Spotkanie z zawodnikami Start Gniezno Drukuj Poleć znajomemu
07.07.2009.
ImageOśrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Witkowie w sobotę 04 lipca zorganizował wspólnie z Towarzystwem Sportowym „Start Gniezno” otwarte spotkanie z zawodnikami sekcji żużlowej Startu Gniezno. Spotkanie zaaranżowano przy fontannie w centralnym punkcie Ośrodka Wypoczynkowego w Skorzęcinie. Kilkaset osób mogło porozmawiać z zawodnikami o bieżących sprawach klubu jak również
Czytaj całość
 
Otwarte Mistrzostwa Polski Jachtów Żaglowych RC Drukuj Poleć znajomemu
16.09.2008.
ImageW dniach 13 - 14 września 2008 roku na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Skorzęcinie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski Jachtów Żaglowych Sterowanych Radiem Klasy F5-10. Głównymi organizatorami imprezy byli: Biuro Wielkopolskiego Zarządu LOK w Poznaniu, Urząd Gminy i Miasta w Witkowie, Klub Modelarski GKM „SOKÓŁ”, OKSiR oraz Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, Prezydent Miasta Gniezno, 3 Brygada Lotnictwa Transportowego i 33 Baza Lotnicza w Powidzu.
Czytaj całość
 
VIII Mistrzostwa Wielkopolski w Plażowej Piłce Nożnej Drukuj Poleć znajomemu
12.09.2008.
ImagePorywisty południowy wiatr, przelotne opady deszczu oraz słońce w takich warunkach atmosferycznych rywalizowali uczestnicy VIII Mistrzostw Wielkopolski w Plażowej Piłce Nożnej. Poziom zawodów przerósł oczekiwania samych organizatorów.
Czytaj całość
 
Warsztaty Artystyczne Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych Drukuj Poleć znajomemu
11.09.2008.
ImagePrzez siedem dni zespoły taneczne z Wielkopolski: „Zderzenie” z Rumi, „Mażoretki” z Rychwała, uczniowie z Gimnazjum w Rychwale, „Tańczące urwisy” z Sarbic, „Mały babiak” z Babiaka, „Mielżyniacy” z Mielżyna i wychowankowie ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Rychwała oraz zespół reprezentujacy Ukrainę uczestniczyły w Warsztatach Artystycznych Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych w Skorzęcinie.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 31 32 33 34 35 36 37 38 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 141 - 144 z 149