Warsztaty Artystyczne Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych Drukuj Poleć znajomemu
11.09.2008.
ImagePrzez siedem dni zespoły taneczne z Wielkopolski: „Zderzenie” z Rumi, „Mażoretki” z Rychwała, uczniowie z Gimnazjum w Rychwale, „Tańczące urwisy” z Sarbic, „Mały babiak” z Babiaka, „Mielżyniacy” z Mielżyna i wychowankowie ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Rychwała oraz zespół reprezentujacy Ukrainę uczestniczyły w Warsztatach Artystycznych Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych w Skorzęcinie.
Czytaj całość
 
Otwarte Mistrzostwa Polski Jachtów Żaglowych RC Drukuj Poleć znajomemu
02.09.2008.
Image Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, Urząd Gminy i Miasta w Witkowie, Gminny Klub Modelarski „Sokół” Witkowo, Biuro Wielkopolskiego Zarządu LOK w Poznaniu zapraszają 13-14 września 2008 r. na Otwarte Mistrzostwa Polski Jachtów Żaglowych RC w Ośrodku Wypoczynkowym w Skorzęcinie.
Czytaj całość
 
Turniej Rugby Drukuj Poleć znajomemu
22.08.2008.
Klub Sportowy Tytan Gniezno wraz z OKSiR w Witkowie zaprasza na pierwszy turniej rugby na plaży w Powiecie Gnieźnieńskim - Beach-Rugby Skorzęcin 2008. W turnieju między innymi weźmie udział Posnania Poznań, Tytan Gniezno i Sparta Jarocin. Wszystkich sympatyków rugby oraz ciekawej zabawy serdecznie zapraszamy. Start 24 sierpnia o godzinie 11:00 na plaży w Skorzęcinie.
 
Podzielili się krwią Drukuj Poleć znajomemu
20.08.2008.

„Krew darem życia” - pod takim hasłem Zarząd Rejonowy PCK wraz z Klubem Honorowych Dawców Krwi w Gnieźnie w sobotę, 9 sierpnia zorganizował akcję poboru krwi w Ośrodku Wypoczynkowym w Skorzęcinie, gdzie został podstawiony autokar z Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu.  Puchar dla dawcy, który w tym dniu oddał krew, i w sumie miał najwięcej oddanych litrów krwi w swoim życiu ufundował Włodzimierz Pilarczyk, prezes Zarządu Rejonowego PCK w Gnieźnie. Sponsorem akcji była także firma Cerffur, która ufundowała słodki upominek. Organizatorzy akcji zaznaczają, że lato jest czasem, kiedy krew jest szczególnie potrzebna m.in. ze względu na dużo wypadków. W takich przypadkach życie często ratuje krew, którą trzeba przetoczyć poszkodowanym. Oddanie krwi jest także okazją do jej przebadania, a wyniki można odebrać w Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu ul. Marcelińska. Akces do wzięcia udziału w akcji zadeklarowało 50 osób, z tego tylko 34 osoby zostały zakwalifikowane do oddania krwi. Razem oddano 15.300 ml. krwi. Puchar Zenonowi Wasiakowi wręczył Stanisław Król, wiceprezes Zarządu rejonowego PCK. - Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji. Szczególne podziękowania należą się także Marianowi Gadzińskiemu, zastępcy burmistrza gminy i miasta Witkowo za osobiste wsparcie i udostępnienie terenu, firmie Cerffur za dodatkową słodką niespodziankę oraz kierownictwu Ośrodka Wypoczynkowego w Skorzęcinie - podkreślił S. Król. „Krew darem życia” - pod takim hasłem Zarząd Rejonowy PCK wraz z Klubem Honorowych Dawców Krwi w Gnieźnie w sobotę, 9 sierpnia zorganizował akcję poboru krwi w Ośrodku Wypoczynkowym w Skorzęcinie, gdzie został podstawiony autokar z Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu. Puchar dla dawcy, który w tym dniu oddał krew, i w sumie miał najwięcej oddanych litrów krwi w swoim życiu ufundował Włodzimierz Pilarczyk, prezes Zarządu Rejonowego PCK w Gnieźnie. Sponsorem akcji była także firma Cerffur, która ufundowała słodki upominek.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 31 32 33 34 35 36 37 38 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 145 - 148 z 150